ÖVRIGT / Mattor / Mattor 12275092
nr 1227 5092
Mattor
2 st, Orientaliska, 81x133 & 113x165
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:44:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)